Hakkımızda

Acil Kurye İstanbul'da trafiğin durumu ne olursa olsun, gönderilerinizi istediğiniz adrese ulaştırmaktadır.


Acil Kurye Hizmeti


Acil Kurye ismi ile içerisinde yer aldığımız evrak dağıtımının kurye sektöründe bir stil oluşturan şirketimiz, birçok konuda moto kurye sektöründeki yaygın uygulamaların öncüsü olmuştur. Sektöründe örnek alınan bir Kurye şirketi olan Acil Kurye kuruluşu ile birlikte kurye anlamında, gönderilen gönderilerin takibini geliştiren ilk firmalardan biri olarak öncü görevini yerine getirmiştir.
Pera kurye firması müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak için çağımızın sağladığı teknolojik alt yapıyı en üst seviyede uygulayan bir motorlu kurye firmasıdır.
Acil kurye firması ayrıca randevulu teslimat, kimlik karşılığı teslimat gibi sistemlerin de uygulanıp yaygınlaşmasında faal bir görev almıştır. Anında takip ve raporlama sistemi ile, moto kurye'nin alandaki konumu ve teslimat sonuçları,net bir şekilde müşterilerimize iletilmektedir. Motorlu kurye ihtiyaçlarınızda Bilgi işlem ve Çağrı merkezi hizmetlerini de nitelikli ofis arkadaşlarımızın çalışmalarıyla sağlanmaktadır.

Kurye

Acil Kurye'nin; karmaşık İstanbul trafiğinde, kurumsal ve bireysel müşterilerinin ofis boy ve özel posta dağıtımı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik sunmuş olduğu bir hizmettir.

Acil Kurye

Bireysel ve kurumsal müşterilerimizin gönderilerinin adrese teslimatının 60 dk ile 90 dk arasında yapıldığı bir gönderi şeklidir.

Araçlı Kurye

Motorlu kuryenin taşıyamayacağı ebat ve ağırlıklardaki farklı gönderilerin Kargo tarzı araçlar ile taşınması şeklidir.

İLETİŞİM

İSTANBUL

(0212) 210 55 57

(0212) 617 70 60

(0216) 442 12 41